התנגדות לביצוע שטר

איך מתמודדים עם התנגדות לביצוע שטר?

כאשר יש לאדם ברשותו שטר או המחאה של אדם אשר חייב לו כסף, הוא יוכל במקרים מסוימים לבצע את השטר. כלומר, להפקיד המחאה ולקבל לידיו את הסכום שהחייב חייב לו. אם כי יש מקרים מסוימים בהם אדם אשר ניצב בפני הוצאה לפועל ויש לכם שטר חוב שלו. אך לא תוכלו לממש את החוב מכיוון  שהחייב יכול להגיש התנגדות לביצוע השטר. כך שהאדם אשר מגיע לו לקבל סכום כסף מהחייב לא יוכל לקבל את הכסף הזה בגין ההתנגדות. בכל מקרה כזה חשוב לדעת כיצד להתמודד עם העניין. וזאת כדי למצות את הזכויות שלכם ולא לוותר על הרכוש שלכם שמגיע לכם ביושר. החוק מאשר בתנאים מסוימים לחייב להגיש את ההתנגדות ובכך למנוע מעצמו את תשלום החוב שהוא חייב לכם.

להתמודד עם ליווי מקצועי

חשוב לדעת כי בכל מקרה בו הנכם מתמודדים במציאות כזו בה עליכם להילחם על הכסף שלכם, ומדובר על התמודדות מורכבת שאין לכם ממש סיכוי להצליח בה בכוחות עצמכם, כדאי להיעזר באיש מקצוע שיוכל להועיל לכם ולכוון אתכם לפעילות הנכונה. מדובר על עורך דין מיומן אשר מתמחה בתחום של התנגדות לביצוע שטר. הוא יוכל להתוות לכם את הדרך במטרה לאפשר לכם לקבל את הכסף שמגיע לכם באופן מהיר וקל ככל האפשר. לרוב ניתן להצליח לבצע את השטר ולהסיר את ההתנגדות כאשר מתנהלים באמצעות עורך דין מקצועי.

לפנות אל עו"ד מקצועי ומומחה בתחום

כמה חשוב לזכור כי עו"ד אליו אתם פונים צריך להיות מקצועי ומומחה בתחום ספציפי זה. כיוון שבתחום עריכת הדין יש תחומים שונים ותתי תחומים אשר מצריכים הבנה מעמיקה וידע רב בתחום המדובר. ורק עו"ד אשר מתמצא בתחום הספציפי כמו עורך דין גביית חובות יוכל להציע לכם מענה מתאים ולאפשר לכם לעבור את התהליך בצורה מהירה ויעילה ככל האפשר. בררו על עורכי דין מקצועיים בתחום ביצוע שטר, וודאו כי אתם פונים אל איש מקצוע אמין ומנוסה, כזה אשר יש לו את היכולת לנהל עבורכם את התהליך במלוא היעילות!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »