יישוב סכסוכים – הדרך לעשות זאת ע"פ החוק

יישוב סכסוכים

אם אתם נמצאים בסכסוך מכול סוג, חשוב שלא תאבדו תקווה ותדעו כי באמצעות כמה פעולות אתם יכולים לפתור את הסכסוך ועל הצד הטוב ביותר. אבל כיצד אפשר לפתור קונפליקטים מבלי להגיע להפסדים או לכותלי בית המשפט? הליך בוררות יכול לסייע לכם מאד. 

אבל מה צריך לדעת על ההליך הזה?

לפני שנדבר על בוררות, חשוב להכיר תהליכים קודמים שניתן לבצע באמצעות מומחים. תהליך ראשון נקרא 'הסדרה' והוא מסייע לפתור קונפליקטים באמצעות מומחים בגישור ובוררות. הסדרה תסייע לנסח הסכמים חדשים ולבצע התאמות במקרים של חוסר הבנות וליישב סכסוכים מחוץ לבית המשפט. בין היתר תמצאו תהליכי גישור שמבצעים באמצעות מגשר מקצועי והכרעת המחלוקת באמצעות תהליכים שונים שנעשים ללא צורך בעורכי דין יקרים. 

בוררות – מה צריך לדעת

כעת חשוב להכיר את תהליך הבוררות. מדובר בתהליך שנעשה באמצעות שופטים או עורכי דין ואינו כולל בדרך כלל פניה אל בית המשפט אלא אם מדובר בערעור על החלטות שמתבצעות בתהליכי בוררות. חשוב לדעת כי הליך הבוררות הוא חוקי לחלוטין שנעשה בצורה נכונה תוך הסכמה של כול הצדדים אודות איש המקצוע שיבצע את ההליך, קראו על כך בהרחבה באתר המרכז הישראלי לבוררות ולגישור. כיום אפשר להגיע להסכמות גם באמצעות טיפול בסוגיות באמצעות בוררות חירום או משפטי. את השירות יאפשרו שופטים מומחים שמציעים את השירות מבלי לגשת את הערכאות המשפטיות. 

לסיכום, כל סכסוך יכול להפטר בצורה טובה ויעילה. אם תפנו אל החברה הנכונה שתיתן לכם שירותי בוררות או פתרון קונפליקטים מקצועי – תוכלו לפתור כל בעיה ולעשות זאת על הצד הנכון והטוב ביותר. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעות נגד חברות ביטוח
לחברות הביטוח יצא שם של כאלה שלא ממהרות לשחרר שקל מכיסם, ולא בכדי. למרות שהמבוטחים משלמים להם מדי חודש...
קרא עוד »
ינו 26, 2022
חברת שליחויות מהיום להיום
מסמכים משפטיים זקוקים להגנה ראויה. לעתים, הם כה רגישים באופיים עד שיש סיכון בכל פעם שאתם צריכים לשלוח...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
כיצד מוותרים על אזרחות פולנית
בדרך כלל, כפי שאנחנו יודעים, נהוג לחשוב איך להוציא דרכון זר ובפרט דרכון פולני לא מעט ישראלים מתעסקים...
קרא עוד »
מאי 24, 2021