עורך דין לנדל

עורך דין לנדל"ן מסחרי

חוזי נדל"ן נחתמים בכל עת. מדובר על עסקאות בהיקפים גדולים מאוד שיש להם משמעות פיננסית לכל הצדדים. כל עסקת נדל"ן מסחרי כרוכה בהרבה מאוד מחשבה, בירורים וקבלת החלטות. כמו כן העסקאות הללו תמיד תהיינה בסכומים גבוהים ומשמעותיים. מה שמחייב מחשבה רבה ובחינה מדוקדקת. כדי לשמור על האינטרסים שלכם ולנהל את העסקה כראוי, לשם מקסום הרווחים חשוב להיות לכל הדרך מגובים עם עורך דין לליטיגציה מסחרית המומחה בנדל"ן מסחרי.

תפקידו של עו"ד לנדל"ן מסחרי

חתימה על חוזה וכן התקשרות בין שני צדדים בתחומי הנדל"ן המסחרי מצריכים התערבות של גורם מקצועי שניצב בזירה. תפקידו הוא לייצג את הצדדים, לערוך הסכם מפורט, להתייחס לכל ההיבטים המשפטיים של העסקה ולהבטיח לצדדים כי הם פועלים בצורה נאותה. יש מצבים בהם עורך הדין ילווה את העסקה ויאפשר לכל אחד מהצדדים להיות רגוע. לעומת מקרים אחרים שבהם עורך דין ייצג כל אחד משני הצדדים.

הפן המשפטי של עסקת הנדל"ן

לכל עסקת נדל"ן יש פן משפטי. כאשר העסקה מורכבת יותר כל סיבה שהיא, או שהיא משמעותית וגדולה יותר, הרי המשמעות שלה הופכת להיות גדולה יותר. מה שמצריך התייחסות רצינית ופעילות מיטבית לשם וידוא כי כל הצעדים מתנהלים נכון ולא מתעלמים מנקודות משמעותיות שעשויות להפוך עסקה טובה לכושלת. ורווח צפוי לתבוסה כלכלית. תפקידו של משרד עו"ד תמ"א 38 ומקרקעין הוא ללוות את הצדדים בתהליך חתימה על חוזה ולבחון את הפרטים כולם לגבי הזכויות על הנכס, מאפיינים מסוימים שקיימים במקום, אופציות רלוונטיות ופוטנציאל מסחרי שקיים במקום ועוד. עורך דין בענף הנדל"ן המסחרי הינו גורם בעל הסמכה ויכולת נרכשת אשר מציע ללקוחותיו מענה שיכסה אותם במהלך עסקת הנדל"ן. רק כך ניתן לחתום על החוזה בלי דפיקות לב מיותרות.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »