תביעת אובדן כושר עבודה

תביעת אובדן כושר עבודה

כל אחד עלול להגיע למצב הלא נעים, שבו הוא נאלץ להגיש תביעת אובדן כושר עבודה. חשוב להבין כי החיים צופנים בתוכם לא מעט הפתעות, כך שאין לדעת מראש לאן החיים יובילו אותנו. כל אחד עלול להיתקל במהלך חייו במחלקה קשה, תאונה מצערת או אירוע לא מתוכנן, אשר עלול לגרום לאובדן כושר עבודה זמני או קבוע. מדובר כמובן על מצב בעייתי במיוחד, אשר עלול לעורר לא מעט רגשות כגון כעס, תסכול, ייאוש וכדומה. אך חשוב לדעת כי מי שרכש מראש ביטוח לאובדן כושר עבודה, אמור לקבל מחברת הביטוח שלו פיצוי מתאים לתקופה הזאת. עם זאת, ניתן לא פעם לשמוע על חברות ביטוח, אשר בוחרות להתנער מהלקוחות שלהן ולדחות את התביעות שלהם במגוון רחב של תירוצים שונים. חברות אלו מסתמכות לרוב על פרשנויות משפטיות מסוימות, אשר משתלבות היטב באינטרסים של החברה. לכן על מנת לקבל את הכסף המגיע לכם מחברת הביטוח, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין לאובדן כושר עבודה מקצועי ואמין שמתמחה בתחום.

תביעת אובדן כושר עבודה – כיצד לעשות זאת נכון?

כאמור, על מנת להתנהל מול חברת הביטוח, מומלץ להיעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה, אשר מתמחה בתחום של תביעות אובדן כושר עבודה. עורך דין מסוג זה, מכיר את ההתנהלות הטיפוסית של חברות הביטוח ויודע בדיוק כיצד להתנהל מולה. מדובר על עורך דין, אשר טורח להתעדכן בכל התקנות ובכל פסקי הדין הרלוונטיים והחדשניים ביותר, על מנת לספק ללקוח שלו את הייצוג האפקטיבי ביותר. כדאי לבחור בעורך דין בעל המלצות רבות וחוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים, היות והדבר מעיד על מקצועיות ויעילות, לצד אנושיות ותקשורת בין אישית טובה. כמו כן, כדאי לבדוק את אחוזי ההצלחה של עורך הדין ולוודא את סכום הפיצויים הממוצע שהוא מצליח לספק ללקוחות שלו. 

לסיכום, תביעת אובדן כושר עבודה מהווה את אחת התביעות השכיחות והנפוצות ביותר, אשר נדחות על ידי חברות הביטוח וקרנות הפנסיה השונות. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין יניר הראל שמתמחה בתחום, היות ורק באמצעות הידע והניסיון שלו, ניתן להתמודד בצורה היעילה ביותר מול חברות הביטוח, ולהשיג מהן את הפיצויים המרביים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »