כל מה שצריך לדעת על הגשת תביעה לפיצויים בגרמניה

גרמניה שלפני יותר מ-80 שנה היא לא גרמניה של היום. המקום שכיום מציע סובלנות אחדות וקבלה ה- היה נחשב לפני 80 שנה לאדמה קטלנית עבור מיליוני יהודים ושאר קורבנות שנספו בשואה . 

השואה היהודית הייתה אחד הדברים המזעזעים שחוותה האנושות וכן, עד היום יש אנשים שנמצאים כאן כדי לספר על הזוועות. 

אבל כבר בשלהי-1970 נחתם הסכם בין ישראל לגרמניה שמטרתו לפצות ניצול שואה בקרב העם היהודי. גם מי שהיה בשואה ילד או תינוק, וגם צאצאים של ניצולי שואה זכאים לקבל פיצויים בעיקר עקב הטראומות הנפשיות והפיזיות שנגרמו לאותם ניצולים. 

אז איך מגישים תביעה ומקבלים פיצויים בגרמניה? 

אחת השאלות הנפוצות היא איך להגיש תביעת פיצויים מגרמניה? תחילה חשוב לדעת שעל מנת להגיש תביעה לא צריך להגיע לגרמניה, ואפשר לעשות את זה בארץ באמצעות הגשת תביעה לקבלת פיצויים מגרמניה שתוגש אל המוסד לביטוח לאומי. 

היום יותר מתמיד אפשר להגיש תביעות כאלה ובקלות – גם באמצעות אתר  האינטרנט של ביטוח לאומי וגם באמצעות אנשי מקצוע שיכולים להדריך אתכם ולעזור לכם לקבל את הפיצויים, כמו גם לממש את הזכויות שלכם. 

לעיתים קרובות אפשר להיעזר בתפקידים של הביטוח לאומי, אפשר לשכור עורך דין מטעם המדינה או לבחור במשרד עורכי דין מהטובים ביותר שעוסקים בקבלת פיצויים מגרמניה. עורך דין כזה יעבוד על אחוזים כשהוא יספק לכם את השירותים הנפוצים כמו התמודדות עם "טופסולוגיה" והגשת מסמכים נחוצים. הוא יוכל לייצג אותכם מול הביטוח הלאומי ויוודא שאתם ממצים את כל הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר. 

אז אם אתם רוצים להגיש תביעה לפיצויים מגרמניה – זה הזמן לעשות זאת ולעשות עוד באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר, או באמצעות איסוף מסמכים נדרשים והגשת תביעה אונליין דרך אתר הביטוח הלאומי. 

צרו קשר עם עו"ד סיבר ווייצקר >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין ירושות – מתי רצוי להיעזר באחד כזה?
יש לכם סכסוך על הירושה? או שאתם פשוט רוצים לנסח מכתב ירושה בליווי של עורך דין? בעזרתו של עורך דין...
קרא עוד »
מרץ 06, 2021
עורך דין נפגעי עבירה
המונח "קורבן עבירה" מתייחס לכל אדם שנפגע מביצוע פשע, לרבות מי שנפצע או נהרג וכן מי שסובל מאובדן רכוש או...
קרא עוד »
מאי 24, 2023
עורך דין לרשלנות רפואית
כל מי שחווה רשלנות רפואית בזמן הריון, לידה, אבחון סרטן, ניתוח פלסטי או בכל תחום אחר, חייב לגשת למשרדו...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020