כל מה שצריך לדעת על הגשת תביעה לפיצויים בגרמניה

גרמניה שלפני יותר מ-80 שנה היא לא גרמניה של היום. המקום שכיום מציע סובלנות אחדות וקבלה ה- היה נחשב לפני 80 שנה לאדמה קטלנית עבור מיליוני יהודים ושאר קורבנות שנספו בשואה . 

השואה היהודית הייתה אחד הדברים המזעזעים שחוותה האנושות וכן, עד היום יש אנשים שנמצאים כאן כדי לספר על הזוועות. 

אבל כבר בשלהי-1970 נחתם הסכם בין ישראל לגרמניה שמטרתו לפצות ניצול שואה בקרב העם היהודי. גם מי שהיה בשואה ילד או תינוק, וגם צאצאים של ניצולי שואה זכאים לקבל פיצויים בעיקר עקב הטראומות הנפשיות והפיזיות שנגרמו לאותם ניצולים. 

אז איך מגישים תביעה ומקבלים פיצויים בגרמניה? 

אחת השאלות הנפוצות היא איך להגיש תביעת פיצויים מגרמניה? תחילה חשוב לדעת שעל מנת להגיש תביעה לא צריך להגיע לגרמניה, ואפשר לעשות את זה בארץ באמצעות הגשת תביעה לקבלת פיצויים מגרמניה שתוגש אל המוסד לביטוח לאומי. 

היום יותר מתמיד אפשר להגיש תביעות כאלה ובקלות – גם באמצעות אתר  האינטרנט של ביטוח לאומי וגם באמצעות אנשי מקצוע שיכולים להדריך אתכם ולעזור לכם לקבל את הפיצויים, כמו גם לממש את הזכויות שלכם. 

לעיתים קרובות אפשר להיעזר בתפקידים של הביטוח לאומי, אפשר לשכור עורך דין מטעם המדינה או לבחור במשרד עורכי דין מהטובים ביותר שעוסקים בקבלת פיצויים מגרמניה. עורך דין כזה יעבוד על אחוזים כשהוא יספק לכם את השירותים הנפוצים כמו התמודדות עם "טופסולוגיה" והגשת מסמכים נחוצים. הוא יוכל לייצג אותכם מול הביטוח הלאומי ויוודא שאתם ממצים את כל הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר. 

אז אם אתם רוצים להגיש תביעה לפיצויים מגרמניה – זה הזמן לעשות זאת ולעשות עוד באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר, או באמצעות איסוף מסמכים נדרשים והגשת תביעה אונליין דרך אתר הביטוח הלאומי. 

צרו קשר עם עו"ד סיבר ווייצקר >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העסקת עובד זר ללא היתר
העסקת עובדים זרים בישראל הפכה עם השנים לסוג של נורמה. הם ממלאים תפקידים חשובים במגוון תחומים במשק...
קרא עוד »
ספט 22, 2021
בקשת צו פתיחת הליכים- איך זה עובד?
הליך פשיטת רגל הוא הליך שמטרתו היא לסייע לכל אדם אשר נקלע לחובות משמעותיים מאוד, שאין בידו לשלם. ההליך...
קרא עוד »
מאי 07, 2020
חשיפת הכוח הטרנספורמטיבי של דיבור מול קהל: תובנות חיוניות לגבי היתרונות שלו
דיבור בציבור הוא מיומנות דינמית שמתעלה על מילים ומחוות בלבד. זהו צינור להעברת רעיונות, השפעה על...
קרא עוד »
אוק 25, 2023