רישום קבלנים

כל היתרונות של ליווי עורך דין רישום קבלנים מול רשם הקבלנים

אם אתם הולכים להגיש בקשה לרישום הקבלנים, מזל טוב, ברגעים אלו אתם למעשה מצטרפים למגרש של הגדולים. תוכלו להגיש הצעות למכרזים ואם יש לכם את הקשרים הנכונים, אולי אפילו לזכות באחד מהם.

במדינה, אנשים רבים מחפשים להיות קבלנים משום שענף הבנייה הוא ענף עם הרבה כסף. העסקאות קורות במיליונים ולכן, מספיק כמה עסקאות טובות כדי להיות מסודרים לכל החיים. עם זאת, לעבודת קבלנות יש כמובן מחיר. אולם מי שרוצה להתעשר זו בהחלט אופציה נחמדה שלא דורשת הרבה השכלה.

אז האם לעשות את תהליך הרישום לבד או עם ליווי של עורך דין רישום קבלנים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

היתרונות של ליווי עורך דין בתהליך הרישום:

בתהליך הרישום אתם בעצם מגישים בקשה להיות רשומים בצורה רשמית במאגר, ככה שכל לקוח פוטנציאלי שיחפש אתכם ימצא את השם של הקבלן עם פרטים נוספים עליו. קראו בהרחבה מהו קבלן רשום?

הבקשה למאגר הולכת בדרך כלל לפי ענפים. ישנם הרבה ענפים בבנייה שעליכם להירשם לאחד מהם. למשל, אם אתם קבלני שלד אז לכו על הענף הזה, קבלני גמר? בקשו רישיון לגמר. 

בהגשת הבקשה אתם למעשה גם מבקשים את היקף הסכומים שתוכלו לעשות עבורם עבודות. קבלנים לא רשומים, מבחינה חוקית, יכולים לעשות עבודות עד סכום מסוים ולא יותר, אולם אם אתם רשומים, אתם יכולים לקחת פרויקטים גדולים של המדינה או חברות גדולות במשק. 

כדי שהבקשה שלכם תתקבל ותקבלו סיווג ראוי שיאפשר לכם להתקדם באמת לכיוון הפרויקטים הגדולים והרווחיים כאשר אתם מפקחים על הצוותים שתחתיכם, כדאי לשכור עורך דין שיגיש את הבקשה תוך כדי הצגת המקצועיות שלכם וניסיון העבר שזה עיקר השיקול האם הבקשה שלכם תאושר או לא.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »