ייעוץ לעמותות

ייעוץ לעמותות

עסקים, תמיד כרוכים ומועדים לסיכונים, והצלחה דורשת חזון, אינסטינקטים יזמיים וקצת מזל. לעתים, הסיכון שנלקח, אינו מספק את הרווח הצפוי, וזאת כאשר ייתכן שתזדקקו להדרכה מיועץ עמותות מומחה. להלן כמה מהסימנים שיש לשים לב אליהם:

ייעוץ לעמותות – אתם צריכים עין חיצונית 

זה העסק שלכם – אתם מכירים אותו כמו כף היד שלכם. ראיתם אותו צומח מההקמה שטיפחתם לארגון שהוא היום. אך לא כל בעיה נעשית גלויה אם אתם קרובים אליה מדי.

תחשבו על זה שהעסק שלכם תקוע במבוך, ויש מישהו עם מבט ממעוף הציפור שיכול להדריך אתכם אל הדרך הבטוחה. ובזה יועצי העמותות טובים מאוד. הם מודדים בעיה מנקודת מבט רחבה, שאולי לא תתאפשר למי שמעורב בצורה מסובכת עם העסק שלו.

הצמיחה העסקית שלכם נעצרת 

לכל תעשייה ועסק כמו שירותי גבייה לעסקים או עמותות יש מחזור חיים משלו, החל מהקדמה ועד צמיחה, בגרות ולבסוף ירידה. עם זאת, יש תמיד עליות וירידות שאינן מתאימות לתבנית זו. לדוגמה, התעשייה והעסק, עשויים להיות בשלב הצמיחה, אך ייתכן שצמיחת ההכנסות לא תהיה מהירה כפי שהיא אמורה להיות, או בעצם בירידה. 

או שאולי קצב הצמיחה של העסק אינו תואם את קצב הצמיחה בענף, מה שאומר שהתחרות תופסת נתחי שוק. בשביל כל אלה, תצטרכו רואה חשבון מיומן שייתן לכם ייעוץ לעמותות נכון והוגן.

אל תאבדו את אנשי המפתח בעמותה 

עובדים, הם הנכסים החשובים ביותר שיש לעסק. אך האם עובדי המפתח שלכם תורמים לצמיחתו? אם תגלו שחלק מאנשי הצוות שהיו איתכם מתחילת הדרך עוזבים לחפש מרעה ירוק יותר, אולי הגיע הזמן לפנות לעזרה. 

יועצים ארגוניים מומחים לא רק בזיהוי הבעיה, אלא גם בהצעת המשאבים כדי לספק לעסק שלכם את הפתרון הנכון.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טופס 4 – 10 דברים שאתם חייבים להכיר בנושא
היתר לטופס 4 – ביטוי מוכר למסמך נדרש. הבה נמנה נקודות חשובות שאולי לא ידעתם על הטופס המשמעותי הזה. מה...
קרא עוד »
אוק 18, 2021
פתיחת הכוח של פרסום משפטי
פרסום משפטי הוא תחום שאמנם נראה נישתי, אך מחזיק במשמעות שאין שני לה במבנה החברתי המתפתח שלנו. בתחום...
קרא עוד »
אוג 23, 2023
כיצד אוכל להיות עורך דין נזיקין?
אין מה לעשות אנו חיים בעולם בו המקצוע שלנו מגדיר אותנו ולכן אנו חייבים למצוא מקצוע מרתק, מעניין ומרגש....
קרא עוד »
נוב 12, 2022