תאונות בשטח ציבורי, למי פונים?

תאונות בשטח ציבורי, למי פונים?

האזור הציבורי אמור להיות בטוח ומתאים לשימוש ללא סיכונים. במידה וקיימים מפגעים שונים שגרמו לתאונה כלשהי, אפשר יהיה לפנות  ולהגיש תביעת פיצויים. וזאת מכיוון שבעלי המקום אחראיים על הביטחון של המתחם ועל שלומם של כל הנמצאים במקום.

מה מוגדר כשטח ציבורי?

שטח ציבורי הוא שם שכולל מגוון רחב של מתחמים; רחוב, אולם, קניון, בית ספר, בית מלון, בריכת שחיה וכן הלאה. בכל המקומות הללו יש גוף שאמור לקחת אחריות על המקום ועל הבטיחות שלו. כך שכל הנוכחים במקום יוכלו להיות שם ולעשות את השימוש המקובל באופן בטוח בלי להיחשף לסיכונים. במידה והמקום אינו עונה על הכללים, ויש רצפה לא ישרה, גדר שאינה בטיחותית, מדרגה שבורה או משטח רטוב שגורם להחלקה, ונגרמו תאונות בשטח ציבורי שגרמו לנזק יש אפשרות לתבוע את בעלי המקום לשם קבלת פיצויים.

אל מי פונים ומה עושים?

קבלת פיצויים עשויה במקרים רבים להיות משמעותית מאוד, מדובר לעיתים על סכומים גבוהים, ובמידה והפגיעה חמורה הם בהחלט עשויים להועיל מאוד ולהקל על תקופת הטיפול בתוצאות התאונה. היות שכך יש לטפל בתביעת הפיצויים בצורה מקצועית ומדויקת, וזאת כדי להצליח לקבל את מלוא הסכומים שמגיעים לכם בגין הפגיעה ולמצות את הזכויות שלכם כתוצאה מהתאונה שהתרחשה.

עורך דין שייצג אתכם

כדי לקבל את מלוא הזכויות שמגיעות לכם ולוודא כי כספי הביטוח שאתם יכולים לקבל אכן יגיעו אליכם, חשוב לפנות אל עורך דין מומחה בתחום הפיצויים. מדבור על עורך דין שמכיר את החוק בעניין וכן את ההתנהלות של חברות הביטוח. הוא יוכל לבחון את המקרה ואת התוצאות שלו, את המפגע שהיה במקום ואת הסיכון שהוא מציב את הנמצאים במקום, ובהתאם לכך להגיש את התביעה באופן הנכון והיעיל. המטרה היא כמובן לקבל עבורכם את הפיצויים באופן מהיר ובסך המקסימלי שתוכלו לקבל בהתאם לנתונים ולמקרה.

בקרו עכשיו באתר של עו"ד שלומי וינברג, מומחה בתחום:

https://www.shlomiw.co.il

לפנות אל גורם מקצועי שיש לו קבלות

חשוב לכם לבחור עורך דין מקצועי שיש בעברו הצלחות שמספרות על היכולות שלו. עורך דין כזה יוכל לבצע גם לכם את תהליך הגשת התביעה במלוא היעילות!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »