עורך דין לייצוג מול משרד הביטחון

באילו מקרים אתה חייב לקחת עורך דין לייצוג מול משרד הביטחון

נכי צה"ל, אין ישראלי שלא מכיר את המושג הכאוב הזה מתקופת השירות. חייהם של נכי צה"ל אינם קלים אפילו ביחס לנכים אחרים. זה בדרך כלל מלווה בטראומות קשות שנובעות כתוצאה מכך שהם ראו את החברים שלהם מתפוצצים מול העיניים שלהם והם, הם ניצלו כדי לחיות נכים עם טראומות מתמשכות. 

העניין הוא שגם בהיבט הכספי המדינה לא ממהרת לתת להם את מה שכל אזרח חושב שמגיע להם. משרד הבטחון דוחה מדי שנה, אלפי תביעות של חיילים שנפצעו פיזית ונפשית במהלך השירות הצבאי. 

אבל עורך דין נזקי גוף מקצועי יוכל לתת לכם את מה שמגיע לכם. 

אז באיזה מקרים חייב לקחת עורך דין? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין לתביעות מול משרד הבטחון

הקושי לתבוע את משרד הבטחון נעוץ בסיבות ידועות. דברים כמו טראומות, מחלות נפשיות, יכולות להתפתח בצמתים שונים בחיים, קשה עד בלתי אפשרי להוכיח שזה קרה כתוצאה מהשירות בצה"ל.

לכן, כשמישהו מגיש תביעה בתור התחלה יבקשו ממנו להביא אין ספור מסמכים שמעידים על מצבו הנפשו המדורדר (במקרה שהוא תובע פגיעה נפשית) ואז אחרי כל המסמכים האלו הם יציבו לפניו את שאלת הברזל שלהם. תוכיח את הקשר בין מצבך הנוכחי לבין תקופת השירות שלך. 

זה בלתי אפשרי. הרבה פעמים אלו נזקים שרואים רק אחר כך והם מצידם תמיד יכולים לטעון שקרו דברים אחרים שהתובע לא מוכן לספר כדי לא להפסיד את הכסף שהוא רוצה לתבוע. 

לכן, במקרים כאלו כדאי לפנות אל עורך דין משרד הבטחון שמכיר את ההתנהלות של משרד הבטחון ויודע גם לא להיבהל מהדרישות שלהם, ובסופו של דבר להביא לכם את מה שמגיע לכם. 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »