נוטריון לאנגלית

נוטריון לאנגלית – השפה העולמית האחת והיחידה

הרבה תושבים מקומיים, סטודנטים, מבקשים כמעט בצורה קבועה עורך דין נוטריון למטרת סיוע בהגשה של בקשה ללימודים במדינות מסוימות בחו"ל.

אותו הליך ההרשמה עבור רישום למכללה ו/או לאוניברסיטה או למעשה לכל מקום אחר בישראל ובחוץ לארץ דורש הצגת מסמכים מאומתים ומתורגמים. זוהי גם הדרישה בנוגע למדינות כמו ארצות הברית או אנגליה שבהן השפה האנגלית היא שפת מקור. אותם סטודנטים הפונים לא רק לעורכי הדין, אלא גם למתרגמים מקצועיים, צעד שהינו טעות. מה שאינם יודעים הוא שעורכי הדין הנוטריוניים המטפלים בעניינם יכולים בנוסף גם לטפל במסמכים וגם לטפל בתרגום, היות והשירות כלול בתהליך זה. כך שעורך דין נוטריון לאנגלית המבצע בפועל את הניסוח והאישור יוכל יחד עם האימות גם לבצע תרגום וכך בעצם לחסוך זמן רב מאד ומשאבים בחיפוש אחר אנשי מקצוע נוספים. החיסכון הוא גם בעלויות ואם נודה על האמת, גם בכאב הראש שלכם. וזה הדבר האחרון שאתם זקוקים לו בתהליך הזה.

שירותי נוטריון הכוללים גם את התרגום קיימים כמעט אצל כולם. כך שרגע לפני שאתם מחפשים איש מקצוע נוסף, דאגו לבצע בירור ותגלו איך תחסכו כסף וזמן, ולא מעט התרוצצויות אחר חיפוש אנשי מקצוע המתרגמים בנוסף לעורכי הדין הנוטריוניים.

שירות נוטריוני הוא שירות הזמין לכולם וללא שום סלקציה על היכן אתם גרים או מהי השפה הנדרשת או המדינה הנדרשת מבחינתכם להליך הבירוקרטי. הצגת מסמכים ספציפיים בהליך הזה היא פעולה המחייבת עורך דין בעל התמחות בתחום. המסמכים הנדרשים הללו יכולים להיות מוגשים על ידי עורכי דין נוטריון לאנגלית וזאת למטרת אפשרות לצור פעולה הפוכה למסמכים שתושב ישראלי מגיש למדינה מחוץ לישראל.

עורך דין נוטריון – אתם זקוקים אחד לשני

ההליך הוא הליך שלא זקוקים לו רק בנושאי לימודים אלא גם בכל סיטואציה שבה נדרש עורך דין המתמחה בנושא של נוטריון לאנגלית ויש בו דרישה למסמכים מסוימים בשפה אנגלית. הדרישה באה מתוך הצורך להציג את המסמכים במוסד מסוים על פי בירוקרטיה והיא אינה דרישה חדשה, אלא וותיקה ומורכבת, ועורכי הדין המטפלים בה כבר מכירים אותה היטב.

עורך דין המוסמך להתנהל גם כנוטריון יוכל לתרגם, לאמת, לאשר ולנסח לכם מסמכים הנדרשים לתהליך. אל עורך הדין שהגעתם העבירו מסמכים אלו רק אחרי שאתם מוודאים שהוא אכן מוסמך לטפל בכך, ויש לו את ההסמכה הרשמית מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין.

החותמת בתחתית המסמך לאחר האימות והתרגום נקראת חותמת אפוסטיל. זוהי חותמת ששייכת אל משרד החוץ וישנן חלק מהמדינות שחתומות על אמנת האג המסתפקות בחותמת זו לצורך אימות נוטריון לשפה האנגלית הנדרשת למסמכים אלו.

כך תוכלו לזהות עורך דין נוטריון  

עורך דין יכול לשמש כנוטריון אך ורק לאחר שעבר בהצלחה את המבחן הנכסף מהטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. את הגישה למבחן זה יקבל רק אם הוא בעל וותק של מעל עשר שנים בתחום עריכת הדין. אחרת לא יהיה זכאי לגשת למבחן הייעודי לקבלת ההסמכה הפורמלית. במידה וצלח את המבחן יוכל לתרגם, לאשר, לאמת ולנסח מסמכים ספציפיים המצופים להגשה להליכים הבירוקרטיים הללו וכך לא רק להגדיל את תחום עיסוק שלו ולקוחותיו, אלא גם לקבל רווחים נוספים כעורך דין.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »