נוטריון בתל אביב

נוטריון בתל אביב – השירות בשבילכם בעיר הגדולה

לא מעט אזרחים מישראל נמצאים בסיטואציה שבה הם נדרשים להגיש מסמכים מתורגמים כחלק מהליך בירוקרטי. המסמכים האלו צריכים להיות מסמכים מאומתים, מתורגמים ומאושרים עבור התהליך הבירוקרטי. על מנת לעשות את זה יש צורך לגשת לעורכי דין נוטריוניים המתמחים בתחום זה. עורך דין נוטריון בתל אביב יצליח לבצע את התהליך הזה באופן קל, נוח, ומהיר ויציל אותם מבירוקרטיה ארוכה ומייגעת.

אם אתם גם מאותם הישראלים שאוהבים קודם לפני הכל לנסות לתפעל לבד פעולות שונות, במקרה זה כדאי שתדעו מראש שזה לא רלוונטי בכלל. אין סיכוי שתצליחו לתפעל לבד פעילות בירוקרטית מהסוג הזה, ולכן תצטרכו עורך דין נוטריון בתל אביב שידע לסייע לכם בכל הנדרש בתחום.

עורך דין נוטריון, איך עורך דין הופך להיות נוטריון?

כדי שעורך דין יוכל לקבל את ההסמכה הרשמית לשמש כנוטריון, עליו להיות עם וותק של מעל עשר שנים בתחום המשפטים. זהו תנאי בסיס ועיקרי. ללא הוותק הרלוונטי אין לעורך הדין את הזכאות לגשת ולבצע את המבחן מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. היה וניגש למבחן ועבר בהצלחה, יוכל לקבל באופן רשמי את ההסמכה ואף יוכל לנסח, לאשר, לתרגם וגם לאמת מסמכים ספציפיים הנדרשים להצגה בבית המשפט כדי שיהיו קבילים.

הסיבה המרכזית של האזרחים לשכור עורך דין נוטריון בתל אביב היא למעשה ביקוש מתגבר לויזה לצורך לימודים או עבודה בחוץ לארץ. זוהי הסיבה שבגינה קיימת דרישה שהיא חלק לגיטימי מתהליך בירוקרטי מטעם מוסדות שונים לניסוח, תארגום, אישור ואימות מסמכים מסוימים. זהו תהליך מאד מורכב, ולכן לא מומלץ שתנסו לעשות אות ולבד. לכן, עורך דין נוטריון הוא הפתרון שלכם לנושא הזה.

אחת הטעויות היותר שכיחות היא העובדה שמי ששוכר את השירות הזה לא תמיד מעודכן שעורך הדין גם יכול לבצע לו את התרגום למסמכים. ועל כן, פונה גם למתרגם מקצועי לשם כך. אין צורך באמת לפנות גם אל מתרגם מקצועי כשעורך הדין יכול לפתור לכם גם את נושא התרגום. כך תחסכו גם עלויות, וגם זמן.

החותמת המפורסמת

החותמת אותה אתם רואים שמוטבעת על המסמכים לאחר שהם עוברים ניסוח, אימות, תרגום ואישור הינה חותמת האפוסטיל, על החותמת הזו אפשר לראות את שם ומספר הרשיון של עורך הדין המטפל והיא שייכת למשרד החוץ. חלק מהמדינות החתומות על אמנת האג אף מסתפקות בה כאימות נוטריוני עבור שפות נדרשות בתהליך הבירוקרטי הזה.

כך תדעו לזהות עורך דין נוטריון

עורך דין בעל הסמכה להתנהלות כנוטריון הוא עורך דין שעבר את המבחן המיוחד של לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים בהצלחה. לאחר שעדכן כמובן שהוא בעל תנאי הבסיס: וותק של עשור בתחום המשפטים. זהו תנאי עקרוני ומהותי והוא היחיד שמזכה את עורך הדין לגשת אל המבחן הזה לאחריו יקבל את ההסמכה לאמת, לאשר, לנסח ואף לתרגם מסמכים מסוימים שנדרשים על מנת להפוך אותם לקבילים בבתי המשפט.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »