מודיעין עסקי

מודיעין עסקי

בימינו, הצלחה בעסקים לא תלויה רק ברמת ההבנה שלכם את מושג הרווח וההפסד. אנו חיים בעול של חוסר ודאות, אבל הגורמים שינסו לפגוע בעסק שלכם הם בוודאי קיימים ותצטרכו להכיר אותם מוקדם ככל שתוכלו כדי שלא יפגעו בפעילותכם. שם המשחק כיום, בשונה מעידן שנות השמונים למשל, הוא לא רק עבודה ויזמות בתמורה להון עצמי, אלא גם הרחבת אזורי ההשפעה שלכם כבית עסק וזיהוי גורמים שעלולים להפריע לכם.

מודיעין עסקי מול הרשויות באזור פעילותכם

יש לכם עסק לייצור חומר שמבחינה קטגורית לא עומד בכפיפה אחת עם דעת הסביבתנים? העירייה, המועצה או המועצה האזורית החליטו לנקוט נגד יצרנים כמוכם ברגולציה של קנסות? חברת מודיעין עסקי תהיה שם ותתריע בפניכם על מנת שתוכלו לקבל החלטה חכמה: להגדיל את הפעילות הכלכלית למימון הקנס או עזיבה של האזור למקום פעילות בו היא עדיין יכולה להתבצע באופן חופשי. הדבר נכון לגבי רגולציות מכל סוג אחר: מגבלות רעש אזוריות, אם העסק שלכם עובד עם רעש, תקנות זיהום אוויר וכל חוק עזר מקומי אחר שתוכנו הוא נגד תוצרי העסק שלכם.

מודיעין עסקי מול המתחרים

אתם חושבים שבאזור הפעילות שלכם אתם היחידים שעוסקים באיזשהו מקצוע? באיזושהי אומנות? באיזשהו סוג פעילות? אתם טועים. המתחרים יצוצו בשלב כזה או אחר ולעתים ממש מתחת לאף שלכם. חברת מודיעין עסקי תתריע בפניכם על אותם מתחרים, תדגיש את הרציניים שבהם, מולם כדאי לכם להתמודד ובמקרי הצורך תשלח מסמכים וחומרי הקלטה והסרטה המהווים ריגול תעשייתי נגד אותם מתחרים. בכך, תוכלו להכיר את הפעילות שלהם, לדעת מתי הם פועלים נגדכם במישור האישי ולהיערך לבלימה.

זיהוי הזדמנויות לאזורי פעילות רווחיים

חברת מודיעין עסקי עוסקת גם בזיהוי מוקדם ככל האפשר של הזדמנויות לעסק שלכם לפרוח באזורים שונים בהם הוא רצוי ומבוקש. בדרך זו אתם יכולים להבטיח את פעילותכם בשוטף גם בעתיד, בעיקר אם באזור הפעילות שלכם המצב של עסקים כמו שלכם מידרדר.

מודיעין עסקי גם באינטרנט

המילה "אזור" או "מועצה" לא תקפה לגביכם כי העסק אינטרנטי? גם שם חברת מודיעין עסקי פועלת. ניתן להתחקות אחרי פצחנים המבקשים לפרוץ למחשבי הארגון שלכם, להתחקות אחר מתחרים אינטרנטיים, ולזהות פעילות עוינת ברשת נגד בית העסק שלכם. הפעילות של מודיעין עסקי ברשת האינטרנט מתבצעת על ידי מומחי סייבר המתמחים בזיהוי מחשבים שהנתונים שלהם נפרצו ויש לספקי שירות שונים שמוכרים תכולת ייצור לעסק שלכם יכולת להעלות לכם מחירים. חברת מודיעין עסקי תודיע לכם את הנתונים שלכם חשופים, תמליץ על התקנת מערכת אבטחה למחשבים שתמנע זאת בעתיד ותבדוק שהפעילות ברשת מאובטחת. בדרך זו תוכלו לנהל את העסק דרך האינטרנט ב- 100% בטיחות, כשהנתונים של הארגון שלכם נשמרים חסויים ורחוק מעין המתחרים ובעלי העניין.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסכם ממון

3 סיבות לקיים הסכם ממון

אם אתם נמצאים בשלב הזה בחיים שבו כל החברים שלכם מתחתנים בכל שני וחמישי, ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים לגבי האפשרות הזאת. חתונה

קרא עוד »